styczeń19

Nivea BB CREAM

dodano: 19 stycznia, 19:15 przez milutkowa12


Z nowym rokiem postanowiłam dać mojej skórze odpocząć od tradycyjnego podkładu i postawić na mniej inwazyjny produkt jakim jest krem bb.

Krem bb który wybrałam to Nivea BB Cream 5w1. Produkt ten w żadnym wypadku nigdy nie stał przy żadnym prawdziwym azjatyckim kremie bb i producent zbytnio przekoloryzował jego właściwości. Niby ma wyrównywać, tuszować, rozświetlać i nawilżać. Z tuszowaniem nie ma on nic wspólnego. Natomiast z uwagi na to, że mam cerę suchą to faktycznie ładnie rozświetla i nawilża, konsystencja gęsta, zapach identyczny jak kultowy krem zamknięty w granatowym opakowaniu, nie podkreśla suchych skórek, zaś kolor jasny sorry bardzo ale do typowo jasnych nie należy, ciemnieje na twarzy na pomarańczowo. Dla mnie to nic innego jak zwykły krem tonujący. Bardzo łatwo się ściera,  nawet przy przypudrowaniem pudrem ryżowym. Po blisko 4 godzinach wyświęca się ale jest to całkiem zdrowe wyświecenie. Nie jest to produkt super trwały ale dał radę bez poprawek przetrwać 6-7 godzin. Użyłam go raz i odstawię go na cieplejsze czasy żeby przekonać się czy im podoła.

Pytanie następujące - czy poleciłabym ten produkt ?? I tak i nie bo po pierwsze użyłam go raz, szału specjalnego nie doznałam, po drugie może bardziej sprawdzi się na lato, kto wie.


photo
Nivea BB CREAM: Zdjęcie pochodzi z notki Nivea BB CREAM


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy