styczeń19

Nie obalam mitów - kolor włosów a charakter.

dodano: 19 stycznia, 21:45 przez milutkowa12


 

 Nie obalam mitów bo na ten temat kminilam chyba z trylion razy i chyba nic nie odwiedzie mnie od tego by myśleć inaczej aniżeli jakąś prawdą mimo wszystko jest, że kolor włosów ma dużo wspólnego z charakterem. Analizując daniami i nocami to ile kumpelek, znajomych, koleżanek ma włosy ciemne oraz jasne to zaprawdę powiadam wygrały jasnowłose. I te oto jasnowłose mają milion razy więcej pozytywów niż ciemnowłose.

  Jasnowłose są delikatniejsze, wrażliwsze, emaptyczniejsze, cieplejsze, radośniejsze, optymistycznejsze, pełne wdzięku i wigoru, nie stronią od szczerych pochlebstw. Z ciemnowłosymi w moich kręgach jest odwrotnie, są próżne, pesymistyczne, nieszczere, radością nie zarażają, ich energia dusi, bywają ogromnymi egoistkami, są nudne jak flaki z olejem. I tak na serio w żadnej z nich nie znalazłam nic co mogłoby zmienić o nich choć w najmniejszym procencie myślenie na lepsze.

Nie żebym patrzyła na opakowanie bo to nie ono jest najważniejsze, liczy się jakość. 

W moim przekonaniu na temat charakteru to faktycznie kolor włosów ma znaczenie, odzwierciedla naszą duszę, pokazuje w jakimś stopniu nasze blaski i cienie. Pokazuje nasze prawdziwe ja.

 

 

 

 

 

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy