maj16

Płyn micelarny vs woda różana.

dodano: 16 maja 2017 przez milutkowa12


Dwa produkty, które towarzyszą mi w codziennym oczyszczaniu twarzy to płyn micelarny i woda różana.

Wybrałam płyn micelarny od Graniera, mój faworyt, dostępny w każdej drogerii. Płyn micelarny to roztwór składający się z cząsteczek miceli. Służy do codziennego oczyszczania twarzy, skutecznie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia, które towarzyszą nam w ciągu dnia. Oczywiście musi być odpowienio dobrany do rodzaju cery. W moim odczuciu jest to produkt fenomenalny - nie podrażnia, nie wysusza, nie uczula, świetnie oczyszcza twarz, doskonale nadaje się do odświeżania twarzy w ciągu dnia.

 

Kolejny produkt to woda różana, wróciłam do niej po wielu latach, wybrałam tą od Avon. Skusiłam się na nią ze względu na jej małe opakowanie, używam ją od kilku dni i to dosłownie po wieczornej pielęgnacji. Jedynie do czego mogę się przyczepić to jej skład ale póki co krzywdy mi nie robi więc nie jest to koniec świata, Jest wydajnym produktem, ładnie pachnie, zamknięty w poręcznej buteleczce (ładnie opakowane rzeczy cieszą moje oko ponad stan), fajnie odświeża, nie zauważyłam żeby wysuszała i uczulała, przyjemnie koi i mam takie odczucie iż krem się lepiej po niej wchłania.

Podsumowując oba te produkty na mojej twarzy zdały egazmin na piątkę. Z pierwszego korzystam od dobrych 2 lat, drugi zaś jest ze mną od kilku dni i jako, że nie lubię zmieniać kosmetyków szczególnie wtedy gdy super się sprawdzają ( nie zależnie od tego czy to kolorówka, czy pielęgnacja) obydwa kocham jednakowo.


photo
Oczysczanie twrazy.: Zdjęcie pochodzi z notki Płyn micelarny vs woda różana.


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy