kwie.30

Isana Professional.

dodano: 30 kwietnia 2017 przez milutkowa12


Isana Professional to produkty dostępne w drogeriach Rossmann.

Szampon i odżywka do włosów blond czyi duet godny ogromnej uwagi.

Powszechnie wiadomo, że aby utrzymać kolor blond trzeba się nieźle nagimnastykować ponieważ skubaniec nie zadbany odpowiednio robi się zwyczajnie brzydki, wyblakły, żółty,  nijaki.

Szampon bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Świetnie z oczyszczaniem daje sobie radę zwłaszcza iż ja nie oszczędzam na aplikowaniu śrdoków pielęgnacyjnych jak i do stylizacji. Nie plącze włosów podczas mycia i odnoszę wrażenie iż już na mokro czuć, że je nawilża. Włosy nie puszą się co do jakiegoś czasu było to moją zmorą. Najważniejsza sprawa - NIE OBCIĄŻA WŁOSÓW. Jako że w składzie ma ekstrat ze słonecznika i rumianku śmiem przyznać, iż faktycznie ładnie utrzymuje kolor włosów, wygłądza je i nadaje piękną poświatę. Kolejnym plusem jest to, że posiada filtr UV.

Odżywka "pomaga" szamponowi - nałożona na kilka minut po czym spłukana otula włosy pięknym zapachem, nie obciąża, wygadza, nawilża. Włosy są po niej miękkie, sypkie.

Nie mam się do czego przyczepić odnośnie  obu produktów być może dlatego iż bardzo namiętnie dbam o swoje włosy, nie mam problemu z ich przesuszaniem się, szorstkością, brakiem blasku czy też plątaniem . Toteż efekt przy używaniu obu tych produktów jest dla mnie niezwykle zaskakujący. Spełniają moje oczekiwania i okazuje się, że za niewielką cenę można cieszyć się pięknem swoich włosów.

 

 


photo
Duet Isana: Zdjęcie pochodzi z notki Isana Professional.


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy